O nas

My nie nosimy biżuterii, to biżuteria niesie nas!

Czy nie czujesz się uskrzydlona, gdy ozdobisz się pięknym dodatkiem?

Nas uskrzydla ten błysk w Twoim oku, radość i kobiecość, jaka emanuje z Ciebie w chwili, gdy ozdobiona pięknym naszyjnikiem, czy pierścionkiem odlatujesz spod naszych skrzydeł!

***

TO TY JESTEŚ NASZYMI SKRZYDŁAMI!

Uwielbiamy ozdabiać Twoje stylizacje, a także Twoją duszę.

Właśnie dlatego biżuteria od Abi Wings to wyszukane, perfekcyjnie dopracowane „perły” najwyższej jakości powstające ze:

  • stali chirurgicznej,
  • kamieni,
  • skóry,
  • ceramiki oraz
  • materiałów syntetycznych.

W połączeniu z pięknymi barwami i kształtami kryształów Swarovskiego oraz cyrkonii przyciągają spojrzenie, dodają urody i zadziwiają swoim niepowtarzalnym blaskiem.

Kolczyki, kolie, bransoletki i całe mnóstwo innych przepięknych ozdób w najlepszym stylu gwarantuje, że do każdej wyjątkowej Kobiety dobierzemy wyjątkową biżuterię, która nie tylko doskonale uzupełni daną stylizację, ale również podkreśli jej charakter i piękno.

***

TWÓRZ Z NAMI HISTORIĘ PIĘKNA!

Nasze produkty w dużej części wykonane są ręcznie. Są niepowtarzalne i unikatowe.

Inspiracją dla ich twórczości jest nowoczesne wzornictwo, pokazy mody, targi branżowe, jak również lektura historii sztuki.

Podążając za trendami i potrzebami kobiet, naszą ofertę nieustannie wzbogacają kolekcje zaufanych producentów biżuterii modowej. Współpracujemy z najlepszymi w tej branży.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam prezentować biżuterię wysokiej jakości, skomponowaną z przyjaznych dla skóry antyalergicznych składników, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o detale.

Gwarantujemy zadowolenie z naszych produktów. 

Abi Wings - biżuteria, która uskrzydla!