ABI WINGS

Ostatnie aktualności

Wydarzenie u Agnieszki Czaplińskiej (Czapli - Coach & More)
  07-12-2018     Aktualności
Wydarzenie u Agnieszki Czaplińskiej (Czapli - Coach & More)

Ostatnio dzieje się u nas tak dużo, że trudno wszystko zrelacjonować!

28 listopada byliśmy na świetnym wydarzeniu u Agnieszka Czaplińska (Czapli - Coach & More) w galerii Xanadu w ramach akademii.

Wydarzenie było naprawdę wyjątkowe, a profesjonalizm i podejście Czapli jest godne podziwu! Świetnie się z Nią zgraliśmy, ponieważ my uskrzydlamy ozdabiając piękną biżuterią, natomiast Czapla uskrzydla osoby, które chcą być najlepszymi menedżerami! Czapla prowadzi autorskie szkolenie, podczas którego przekazuje masę wiedzy pokazując jak być NAD firmą, a nie tylko W firmie! 

Podczas spotkania mieliśmy okazję poznać wiele inspirujących osób. Jedną z nich była Pani Anna Polońska - malarka, ilustratorka i projektantka autorskich akcesoriów modowych Tie art (Akcesoria modowe Tie art - Anna Polońska). Zachęcamy do sprawdzenia kolekcji Pani Ani - na wydarzeniu zachwyciły nas oryginalne formy KRAWATÓW DLA KOBIET!

Kolejną cudowną osobą obecną na wydarzeniu u Czapli była Pani Bożena Rak Personalny Doradca ds. Urody i Wizażu, która od lat jest nieocenioną specjalistką w kwestii wyglądu!

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować organizatorce za cudowny event, a także pozostałym uczestnikom za owocne spotkanie i inspirujące konwersacje.

Oby więcej takich spotkań 

Share This Post :

Komentarze

Log in or register to post comments